IT business partner
Alza.cz a.s.
Praha
před 4 dny

Hledáme jedinečného dvoubarevného člověka, který rozumí světu IT i businessu. Někoho, kdo umí navrhnout databázovou strukturu a napsat SQL dotaz, ale zároveň spočítat marži i zisk svého zákazníka.

Umíš také dělat rozhodnutí na základě dat, která si sám seženeš? Dokážeš vytvořit business case a nebojíš se ji obhájit komukoliv ve firmě? Pak jsi náš člověk : )

Je to docela výzva, protože : poneseš odpovědnost za správné zadání pro vývojářebudeš sdílet hlavní KPI se svěřeným oddělenímmusíš být schopný získat přesahy do všech částí našeho IT (web / mobil / IS) Bude se ti hodit : umět říkat ne (na základě čísel)umět tvořit kontingenční tabulky pro správná rozhodnutí či rychlý dataminingmít komunikační a analytické schopnosti Čím dokážeš zazářit?

Pokud umíš používat OLAP, PowerBI nebo Reporting servicesZkušenostmi s MS SQL Je tady spousta projektů pro každého : Baví Tě procesy, stavy, funkce?

Pojď dělat partnera naší logistice.Baví Tě peníze, transakce a business, akciové trhy? Pojď dělat partnera nákupu nebo internetovému marketingu.

Baví Tě UX, dailogy, uživatelé? Pojď vylepšit náš web a mobilní aplikace (dokážeš vylepšit našeho průvodce kabely?) S kým budeš nejvíce v kontaktu?

S řediteli a referenty jednotlivých odděleníS týmovými vedoucími

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost