ELEKTROMONTÉR VN/NN
AC Jobs
Praha-východ
před 38 dny

Rád pracujete v partě, se kterou můžete jezdit na pracovní akce? Máte vyučení v elektro oboru, nebo již předchozí zkušenost s elektro montáží nízkého, či vysokého napěti?

Mezinárodní a stabilní společnost hledá kolegu na pozici : ELEKTROMONTÉR VN / NN

Pracovní náplň

  • Montáž zařízení VN / NN
  • Obsluha a spuštění zařízení
  • Údržba technologického zařízení
  • Cestování v rámci ČR - dle realizace projektů
  • Týdenní služební cesty dle projektu
  • Týmová práce v přátelském kolektivu
  • Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru elektro
  • Vyhlášku 50 / 1978 Sb. 6, 8
  • Zkušenosti s montáží NN, VN - velkou výhodou
  • Samostatnost a flexibilní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na plný úvazek a stabilního zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Zajímavé zaměstnanecké bonusy
  • Místo výkonu : Praha
  • Požádat