Všeobecná sestra (práce v terénu)
Sociální služby města Havířova
Havířov, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Požadavky : - způsobilost k výkonu zdravotnického povolání na území ČR v souladu se zákonem č. 96 / 2004 Sb., o nelékařských zdravotnických pracovnících- trestní bezúhonnost- minimálně dvouletá praxe u lůžka, vítána je praxe na chirurgickém oddělení- dobré komunikační schopnosti, flexibilitu- vstřícný přístup k pacientům- aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost- schopnost pracovat v týmu- odpovědný přístup k plnění pracovních úkolůNabízí : - práci v kolektivu odborně profilované organizace- kvalitně vybavené materiální zázemí pro výkon práce- stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce- pracovní dobu rozvrženou dle měsíčního rozpisu směn v osmihodinových a dvanáctihodinových směnáchPlatové podmínky : dle Nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., příloha č. 3, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů - 10.

platová třída, od 22 800,- Kč v závislosti na délce praxeDatum nástupu : ihnedZpůsob kontaktu : zasílat životopisy na email.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost