SERVISNÍ TECHNIK – VÝTAHÁŘ
AC Jobs
Praha hl. Město
před 1 dnem

Máte zkušenosti se servisem výtahů a platnou vyhlášku 50, 6? Chcete volné víkendy a potěší Vás služební auto i k soukromému užívání?

Máte zájem o další vzdělávání, které Váš zaměstnavatel patřičně ocení? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! : ) Firma se 100 letou tradicí rozšiřuje tým a hledá kolegy na pozici : SERVISNÍ TECHNIK VÝTAHÁŘ (35 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • údržba a opravy výtahů v rámci Prahy a blízkého okolí
  • zodpovědnost za včasné plnění zakázek
  • komunikace se zákazníky
  • reporting vedení
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ elektro zaměření
  • platnou vyhlášku č. 50, 6
  • praxi se servisem a údržbou výtahů
  • ŘP sk. B
  • spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 4 týdny dovolené + 4 sickdays
  • služební vůz k soukromým účelům
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • příspěvek na multisport kartu
  • přípspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zájem o zvyšování kvalifikace odměníme i nárůstem mzdy
  • zajímavou práci s technicky náročnými zařízením
  • příspěvěk na dětské tábory
  • pracovní dobu od pondělí do pátku
  • lokalita : Praha
  • nástup : ihned / dohodou
  • Požádat