Praktické sestry
Uherskohradišťská nemocnice a.s.
Uherské Hradiště, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Práce na standardním lůžkovém oddělení. Poskytování ošetřovatelské péče v rozsahu kompetencí praktické sestry definované vyhláškou č.

55 / 2011 Sb., o činnostech zdravotnických pracovníků. Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání praktická sestra, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, flexibilita, zdravotní způsobilost, výpis z RT, komunikační dovednosti.

Prac. poměr na 1 rok s možností doby neurčité. Práce na plný příp. zkrácený úvazek, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření, zvýhodněný tarif na mobil pro Vás a Vaše rodinné příslušníky, slevu na lázeňské pobyty, slevu pro cestování se společností Leo Express,možnost vzdělávání a osobního růstu, možnost ubytování.

Přihláška uchazeče musí obsahovat : strukturovaný životopis, kopie dokladů o dosaženém vzdělání, kopie výpisu z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, souhlas se zpracováním osobních údajů.

Přihlášku e-mailem na : valicka nemuh.cz nebo poštou na adresu : Uherskohradišťská nemocnice a.s., Útvar řízení lidských zdrojů, Ing.

Adéla Valíčková, J. E. Purkyně 365686 68 Uherské Hradiště

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost