Neuroložka / Neurolog
NEUROAXIS s.r.o.
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : U Národní galerie č.p. 476, 156 00 Praha 516kontakt : Štorková Blanka MUDr. Ph.D, tel. : 731111839, e-mail : neurologiezbraslav email.

czPožadujeme lékaře / lékařku s atestací, profesionální přístup k pacientům a ochotu učit se novým věcem. Úvazek dle dohody, plný i ČÁSTEČNÝ.

Příjemné a klidné prac. prostředí s výhledem do zámec.parku. Slušní pacienti (do 15 pac.denně / 1 lékař), výborné finanční podmínky, zkušená a milá sestra, k disp.

je administrativní síla. Máme výborně vedenou elektr.dokumentaci.Náplň práce v ambulanci není rutinní, možno kombinovat s EEG, EMG, EP, myoskeletální med.

Možnost vyškolení v EMG.V případě zájmu zapojení v našem neuro-rehab týmu (garantem je Centrum fyzioterapie s.r.o.).Vzájemná zastupitelnost s kolegyní v případě nutnosti.

Vhodné i pro lékařku s malými dětmi nebo lékařku na rodičovské dovolené.Telefon, příp.automobil, vzdělávací placené volno, možnost vyškolení v EMG, ev.

možnost částečného úvazku (vhodné i pro lékařku s malými dětmi nebo lékařku na rodič.dovolené)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost