pracovník v sociálních službách pro služby pečovatelská služba Blatná
Oblastní charita Strakonice
Blatná, Czech Republic
před 9 hodinami
source : Hitprace

Oblastní charita Strakonice hledá pracovníka na pozici pracovník v sociálních službách pro služby pečovatelská služba Blatná(Pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem, umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod atd.

Požadujeme : Bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, empatie, komunikační schopnosti. Praktikující věřící výhodouVzdělání : Minimálně vyučen a kurz pracovníka v sociálních službáchNerovnoměrná pracovní dobaÚvazek 6 hod / denNástupní mzda 16 300 KčNástup od 1.

1.2022Místo výkonu práce Blatná a okolíKontakt : Marie Mašková, DiS.Tel. : 777 808 985E-mail : marie.maskova strakonice.charita.

czNabízené výhody : možnost stravování, stravenky, týden dovolené navíc.Životopisy zasílejte e-mailem na adresu : marie.maskova strakonice.

charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost