Zámečník/ice
Schmelzer s. r. o.
Chodová Planá, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Jsme významná mezinárodní společnost s dlouholetou rodinnou tradicí výroby strojních průmyslových vybavení pro stavbu výrobních závodů a hledáme šikovného kolegu do našeho týmu.

Aktivně působíme v 9 zemích Evropy a Asie a zákazníci jsou nejznámější výrobci z celého světa. Odpovědnost a nasazení našich spolupracovníků jsou základem našeho dlouholetého úspěchu.

Jsme ideální firmou pro pracovníky, kteří hledají dlouhodobé a stabilní zaměstnání a vážíme si našich kolegů. Vítáme i čerstvé absolventy.

NABÍZÍMEo Dlouhodobé a stabilní zaměstnání pro odpovědné a kvalitní pracovníkyo Samostatnou činnost, kterou si zaměstnanec zorganizuje a vykonáváo Možnost vypracovat se od jednodušší práce ke složitějšío Pružnou pracovní dobu, kterou lze po dohodě upravit o Možnost vydělat si zajímavý plat kvalitní prací o Přátelské a otevřené prostředío Férové jednánío Organizované zaškolenío Možnost dalšího vzděláváníNÁPLŇ PRÁCEo Samostatná kompletační činnost a montáž svařovaných konstrukcí a plechových dílů (2-6 mm) podle technické dokumentaceo Samostatné stanovení postupů i priorit své práce včetně odpovědnosti za kvalitu svých výrobků - nejsme pásová výrobao Práce na sestavování jednoduchých i složitých částí výrobních technologií samostatně i v týmu PROFIL KANDIDÁTAo Ukončené vyučení v oboru bez maturity (Opravář zemědělských strojů / Karosář / Automechanik / Zámečník / Tesař / Truhlář / nebo jiný technický obor)o Schopnost orientovat se ve výkresové dokumentacio Schopnost odvést práci vysoké kvalityo Praxe v oboru strojírenství výhodouo Ochota učit se o Spolehlivosto Flexibilitao Vhodné i pro absolventy Pracovní smlouva nejprve na 6 měsíců, poté se prodlouží.

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost