Mistr výroby
Zenit,spol.s r.o.
Čáslav, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : organizace výroby na jednotlivých technologických linkách a jejich časové koordinace s jednotlivými provozy, řízení a organizace práce přiděleného týmu pracovníků, jejich zaškolení, motivace, kontrola a přímé vedení, odpovědnost za kvalitu, plnění plánů a efektivity výroby, odpovědnost za dodržování výrobních postupů, norem a interních směrnic, spolupráce s ostatními nevýrobními útvary (HR, vývoj a kvalita, logistika).

Požadavky : střední odborné vzdělání, schopnost kontrolovat, motivovat a řídit zaměstnance, uživatelská znalost práce s PC (MS Office, pečlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost.

Nabízíme : perspektivní práci na hlavní pracovní poměr, pracovní dobu 7,5 hod / den, možnost profesního růstu, dobré finanční ohodnocení, přátelské pracovní prostředí, podporu celého týmu .

případě zájmu pište na uvedený email.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost