PRODAVAČ/-KA
ZEMAN maso - uzeniny, a.s
Hradec Králové, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ZEMAN maso - uzeniny, a.s .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Akademika Bedrny 383 / 10a, Hradec Králové 3 (Hradec Králové), 50003
  • Přidáno : 8.12.2018
  • Prodavači potravinářského zboží :

    PRODAVAČ / -KA

  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce : příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny
  • Požadujeme : praxe v oboru výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC
  • Nabízíme : přátelský kolektiv, možnost spolupráce brigádně za až 120,- Kč / hod., stravenky, bonusy
  • Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky
  • případě zájmu kontaktujte : Soukup Václav, tel. : 735 744 731, e-mail : soukup musp.cz
  • Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné