Pokladní na noční směny - JISTOTA a STABILITA - TOYOTA
ARAMARK, s.r.o.
Ovčáry, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

stálé noční směny od 20 : 00 (neděle od 19 : 00) do 4 : 15 práce je od neděle do čtvrtka příjem plateb od hostů, práce s pokladnou doplňování zboží, příjem zboží úklid kantýnPožadujeme : bude se vám hodit alespoň krátká praxe s prací na pokladně špetku píle smíchanou s dávkou nadšení do práce a s chutí být důležitou součástí dobré partyNabízíme : celá výplata na vašem účtu vždy 5.

den v měsíci jistota zaměstnání ve stabilní americké cateringové společnosti obědy za pár korun příplatky za noční směnu a možnost svozu firemním autem směny od pondělí do pátku víkend patří vám, ne práci Multisport karta zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmyMísto pracoviště : restaurace AramarkToyota Motor Manufacturing Czech Republic s.

r.o., Průmyslová zóna Ovčáry, KolínVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost