IT podpora hledá juniora
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 6 dny
source : Hitprace

Hledáme nadějného juniora do našeho podpůrného týmu. Poskytujeme podporu uživatelům IT techniky naší společnosti a díky nám jim IT problémy berou minimum jejich pracovního času.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

 • Budeš aktivně komunikovat s vendory a service desky v jednotlivých zemích. Pracovat s Active Directory, vytvářet a mazat účty a přidávat práva.
 • Monitorovat servery a sítě, jestli fungují naplno. Komunikace s vyššími levely a práce s DNS konzolí a Windows.

  CO POŽADUJEME?

 • Čekáme, že máš základní IT znalosti, o IT se zajímáš a máš chuť se rychle učit nové věci. Dobré komunikační schopnosti nejen v češtině, ale i v angličtině.
 • Aktivní přístup a vstřícnost k zákazníkovi. Časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu.

  CO NABÍZÍME?

 • Dostaneš k dispozici 5 týdnů dovolené na odpočinek. Mobilní telefon dle tvého výběru k užívání, a ještě i notebook. Můžeš se u nás účastnit různých kurzů k rozšíření svých znalostí a taky můžeš využit i naše interní jazykové kurzy.
 • Každé pondělí máme společné snídaně. Budeš v přátelském prostředí perspektivní a stabilní společnosti s možností kariérního růstu.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost