Strojírenský zámečník,Obsluha CNC strojů
Kariéra spol. s r.o.
České Budějovice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pro společnost s holdingovým uspořádáním, působící na mezinárodním trhu, která se orientuje na dodávky speciálních zařízení pro energetický průmysl zapouzdřených vodičů, zhášecích tlumivek, a ocelových konstrukcí.

Hledáme vhodné kandidáty STROJNÍ ZÁMEČNÍK, OBSLUHA CNC STROJŮ - Steel Construction Přijímáme zaměstnance do třísměnného provozu : Zámečnické práce vrtání, střihání, řezání a ohýbání Obsluha a seřizování CNC strojů Měření a kontrola výrobků Manipulace s materiálem Požadujeme : Vyučení ve strojírenském oboru Praxe v oboru výhodou Velmi dobrá orientace a znalost čtení ve výkresové dokumentaci Nabízíme : Stabilní zaměstnání u dlouhodobě prosperující české firmy Smluvní mzdy -

nadprůměrné výdělky Měsíční a čtvrtletní odměny 13. a 14. plat Vyšší příplatky než stanoví zákon a další výhody vyplvající z Kolektivní smlouvy 5 týdnů dovolené Příspěvek na podnikové stravování Odměny za pracovní věrnost firmě Prohlubování odborné kvalifikace, zázemí vlastní svářečské školy Příspěvek na penzijní připojištění Možnost zahraničních pracovních cest i práce v zahraničí Firemní rekreační středisko u Lipenské přehrady NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.

000,- Kč Žádost o zaměstnání a strukturovaný životopis zasílejte na e-mail použijte odpovědní formulář Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.

r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.

12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost