Obchodní Manažer / Praha-západ
Kariéra s.r.o.
Praha
před 23 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho významného klienta zabývajícího se polygrafií hledáme pracovníka na pozici :

Náplň práce :

  • odpovědnost za plnění plánu tržeb jste obchodník
  • optimalizace nákladů na materiálových vstupech budete mít na starosti i nákup klíčových vstupů
  • podíl na strategickém rozhodování společnosti
  • vzhledem k ploché struktuře managementu umět postupně přijmout odpovědnost za svěřené komplexní procesy
  • Požadujeme :

  • technické zaměření, zkušenost s polygrafií výhodou
  • zkušenost se strojírenským oborem ve smyslu B2B výroby vlastních produktů a následný prodej podmínkou
  • invenci v obchodních příležitostech
  • umění jednat s TOP klienty vč. nadnárodních společností
  • talent řídit, motivovat a být lídrem specifickému obchodnímu týmu jak pro CZ trh tak pro export
  • trpělivost k řízení Back Office, který je spíše technologickým pracovištěm ve smyslu příjmu a přípravy zakázek
  • výborné komunikační a vyjednávací schopnosti vně i uvnitř firmy
  • orientace v B2B marketingu výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, němčina výhodou
  • znalost polygrafie výhodou nikoliv nutností
  • Nabízíme :

  • seberealizaci v prostředí de facto rodinné firmy, potenciál rychlého růstu na pozici Obchodní ředitel
  • mzdovou motivaci odpovídající pozici a podaným výkonům + dodatková dovolená + příspěvky na penzijní připojištění + stravenky
  • vybavení odpovídající pozici automobil, notebook, telefon
  • podle potřeby ubytování v pracovním týdnu ve firemním zařízení
  • Místo pracoviště : Praha - západ, Statenice - Černý Vůl, 4 zastávky na pražské metro

    Termín nástupu : dohodou

    Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie a e-mail kariera06 karierasro.

    cz a uvádějte značku 1896 / Obchodní manažer / KOL.

    Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

    101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.

    12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.