VÝROBNÍ PLÁNOVAČ (AJ/NJ)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Třebíč, CZ
před 21 hodinami
source : Easy-prace.cz

Máte zkušenosti z oblasti výrobního plánování či / a logistiky a aktivní NJ či AJ (min. B2)? Do stabilní mezinárodní firmy hledáme posilu týmu výrobních disponentů.

Potřebujeme technické myšlení a ideálně i vzdělání. Nabízíme zajímavý plat a super benefity! CO BUDETE DĚLAT? Plánovat proces a kapacity výroby Mít na starost operativní nákup Hlídat plnění výrobních termínů Optimalizovat logistické procesy Komunikovat s německými kolegyNabízíme : Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní dobu Měsíční bonusy za docházku Příspěvek na životko a penzijko Hrazené jazykové kurzy Zajímavé akce pro zaměstnance Místo výkonu práce : region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost