Obráběč kovů - Olomouc
WEBA Olomouc, s.r.o.
Bystrovany
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : K Mrazírnám č.p. 209 / 16, Bystrovany.WEBA OLOMOUC, s.r.o. - Stabilní mezinárodní firma, patřící do celosvětového koncernu dodávajícího do automotive, hledá pro posílení svého týmu Obráběče kovů.

Máte zkušenost s obsluhou CNC a nebaví Vás rutinní práce? Spolupracujte s námi - top technologickou společností v oblasti návrhu a realizace velkých lisovacích a střižných nástrojů pro automobilový průmysl.

Na Vaši pozici budete mít na starost : - Kompletní obsluhu obráběcích center (3, 5 os) ve třísměnném režimu- Částečné programování stroje v systému Heidenhain, příp.

Mazatrol- Dílčí seřizování stroje, údržba atd.- Zodpovědnost za plnění výrobních plánů a kvalitu výrobkůVáš profil : - SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně obsluha CNC / mechanik seřizovač)- Praxe na obdobné pozici výhodou- Znalost programování mimo stroj (Esprit) výhodou, doučíme- Orientace ve 3D náhledu (E-drawing) výhodou, doučíme- Orientace v bezvýkresové dokumentaci výhodou, doučímeCo od Vás očekáváme : - Samostatnost- Pečlivost - přesnost- Ochotu učit seÚspěšným kandidátům nabízíme : - Perspektivní zaměstnání v jedné z předních světových firem v oblasti výroby velkých lisovacích a střižných nástrojů pro automobilový průmysl- Nadstandardní mzdové příplatky- 5 týdnů dovolené- Kafeterie / příspěvek na živ.

penz. pojištění- Závodní stravování a dalších benefity- Pozitivní kolektiv- Možnosti dalšího rozvoje a profesního růstuKontakt pouze prostřednictvím emailu, své životopisy zasílejte prosím na adresu prace weba.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost