Pokojský/á
GALA HOTELS, s.r.o.
Mariánské Lázně
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hotel Monty, Příkrá 218 / 4, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou v hotelu s celoročním provozem.

Nástup možný ihned. Pracovní doba : 6 : 30 - 15 : 00 h., v případě práce v sobotu a neděli následuje volný den v týdnu. Náplň práce : úklid svěřených pokojů a určených prostor, kontrola volných pokojů z minulého dne, kontrola a evidence předaného prádla.

Požadujeme : spolehlivost, smysl pro detail, základní znalost německého a ruského jazyka výhodou, praxe pokojské výhodou.

Nabízíme : stabilní pracovní poměr, měsíční odměny k základní mzdě a zákonné příplatky za práci v sobotu, neděli a ve svátek, zaměstnanecké stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, jazykové kurzy v místě pracoviště.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (Po - Pá 9 : 00 - 14 : 00 h.), e-mailem nebo osobně na adrese pracoviště (Po - Pá 9 : 00 - 14 : 00 h.).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost