Strážný - detektiv prodejny
Bohemia Marten Plus s.r.o.
Studénka
před 4 dny
source : Hitprace

z : 4.8.2020 a : 12.8.2020. místo určeno pro OZPPožadujeme : Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnostPraxe výhodou není však podmínkou, certifikát strážného / možnost zprostředkování / Vhodné pro OZP / 12-ti hodinové pracovní směny / , pochůzková činnost v rámci svěřeného objektuSpolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost Nabízíme : pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení pracovního poměruzajímavou práci v příjemném kolektivu, zázemí stabilní společnosti,možnost platového i profesního růstu.

Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod, 12- ti hodinové turnusovépracovní směny s možností méně směn v daném měsíci.

Pro informování ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon, zaslat životopis.Nechodit na pobočku! volat od pondělí do pátku od 8 : 00 do 15 : 00 na č.

606 333 112, písemně na e-mail : nabor.ostrava bohemiaplus.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost