Týmová Asistentka
Siemens
Plzeň, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Jsme divize Digital Industries společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů.

Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení a rozumíme potřebám našich zákazníků. V našem globálním centru otevíráme pro náš tým klíčovou pozici týmové asistentky.

Náplň práce komplexní administrativní podpora týmu zajištění chodu kanceláří, objednávání režijního materiálu sjednávání termínů a organizace schůzek, jednání (včetně komunikace s partnery ze zahraničí) podpora týmu při zajišťování služebních cest, zajišťování letenek, víz, pojištění, ubytování, atd.

správa docházkového a majetkového systému (evidence docházky, dovolené, pracovní neschopnosti atd.) úzká spolupráce s oddělením komunikací, IT oddělením, HR oddělením, nákupním oddělením a ostatními centrálními útvary Těšit se můžete zejména na příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností flexibilní pracovní dobu možnost pracovat na zkrácený úvazek (ideální je možnost pracovat 30 hodin týdně) mezinárodní prostředí a denní využití angličtiny moderní pracoviště a vybavení Měl / a byste mít ukončené SŠ vzdělání velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem, němčina výhodou velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint) velmi dobré komunikační dovednosti, organizační schopnosti spolehlivost, samostatnost předchozí zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou Dále nabízíme až 33 dní dovolené balíček benefitů v hodnotě 28 000 ročně stravenky jazykové kurzy životní / penzijní pojištění akciový program pro zaměstnance Multisport kartu Organization : Digital Industries Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : Mid-level Professional Job Type : Either

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost