PLÁNOVAČ VÝROBY – PARDUBICKÝ KRAJ
AC Jobs
Ústí nad Orlicí
před 8 dny

Jste absolventem střední či vysoké školy technického či ekonomického zaměření? Máte zkušenosti s plánováním či přípravou výroby?

Dokážete pracovat s technickou dokumentací a máte dobré logické myšlení? Chcete se stát součástí rozvíjející se mezinárodní společnosti?

Tak nám určitě zašlete svůj životopis! Máme pro Vás totiž velice zajímavou pracovní nabídku na pozici : PLÁNOVAČ VÝROBY PARDUBICKÝ KRAJ

Pracovní náplň

  • plánování procesu výroby
  • komunikace s klienty
  • stanovení dodacích termínů
  • sledování dodržování procedur
  • tvorba příslušné dokumentace
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • praxi na podobné pozici
  • angličtinu nebo němčinu středně pokročilá úroveň
  • dobré technické a logické myšlení
  • znalost ERP systému výhodou
  • Co nabízíme?

  • závodní stravování
  • jednosměnný provoz
  • možnost okamžitého nástupu
  • motivační finanční ohodnocení
  • bonusy dle odvedené práce
  • místo výkonu práce : okres Ústí nad Orlicí
  • Požádat