Sportovní manažer
Ikaika Sports s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň příslušné pracovní pozice spočívá v činnosti sportovního manažera společnosti Ikaika Sports s.r.o., která se zabývá sportovním managementem zejména pro keňské atlety a poradenstvím.

Sportovní manažer bude odpovědný za výkon manažerských služeb a kariérního poradenství, a to v rámci reprezentování vytrvalostních běžců (sjednávání smluv, administrace účasti na závodech, kariérní poradenství a poradenství ohledně výkonu sportovce, coaching, konzultace apod.

Požadavky : vynikající znalost angličtiny a dalšího cizího jazyka, japonština výhodou, vynikající komunikační a organizační schopnosti a především zkušenosti v oblasti sportovního managementu.

Nezbytné jsou pracovní zkušenosti v oblasti reprezentace atletů (dojednávání kontraktů a účastí na soutěžích, mentoring, kariérní poradenství atletům) a v oblasti sportovního poradenství v rozsahu nejméně 5 let.

Místo výkonu práce je Praha, kancelář se v současnosti nachází na adrese Františka Křížka 1173 / 10, 170 00 Praha 7.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost