elektrikář/elektrikářka pro servis zařízení
MEVA a.s.
Roudnice nad Labem, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Náplň práce : " Instalace a servis podzemních kontejnerů s elektro zařízením" Údržba hydromechanických okruhů" Zajišťování záručního a pozáručního servisu " Instalace po celé ČRPožadujeme : " Vzdělání SOU elektro" Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci- Vyhláška č.

50 / 1978 Sb. v platném znění, min. 6" Zkušenost s hydraulikou a mechanikou výhodou" Manuální zručnost, zodpovědnost a aktivní přístup" Řidičský průkaz sk.

B.Nabízíme : motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, roční benefity, dotované stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, firemní akce pro zaměstnance.

Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, další možnost karierního růstu. Způsob kontaktování zaměstnavatele : e-mailem, telefonicky nebo osobně v místě výkonu práce.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost