Ostatní uklízeči a pomocníci
Principio s.r.o.
Brno, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky, úterý 10 : 00 - 12 : 00 hod.Místo výkonu práce : závisí od sídla klienta - celá ČRPožadavky : Komunikativní úroveň anglického jazyka je nutnostíOchota pracovat na 3 směny je nutnostíČistý výpis z rejstříku trestů je nutností Dobrý zdravotní stavNekuřačka / nekuřákSamostatnost, pečlivost, samostatnost, organizační schopnosti, příjemné vystupováníMaximální diskrétnost a mlčenlivostKlienti požadují úklid i v nočních hodinách, je proto nutná ochota práce ve směnném provozu.

Pracovní náplň : Veškeré úklidové práce v kancelářích, komerčních prostorách (např. vysávání, vytírání podlad, mytí oken, vynášení odpadků, utírání prachu, čištění spotřebičů, apod.

a venkovních prostorách (např. hrabání listí, zalévání, sekání trávy, sezónní údržba apod.)Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost