Flexibilní práce, rozvoz jídel, 23-30 000 Kč/měsíc. Bonusy k platu, jen OZP
Mediateam CZ, s. r. o.
Praha, Praha
před 2 dny
source : Inwork.cz

Informace

Jsme Mediateam CZ, stabilní společnost, která dává šanci hendikepovaným. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a byli bez stresu.

Nyní do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni z řad invalidních důchodců (OZP) na pozici kurýra pro rozvoz jídla po Praze.

Co vás čeká?

  • zajímavá práce v kontaktu s lidmi, kde jste ale pánem svého času a nemáte šéfa pořád za zády
  • jídla rozvážíme sedm dní v týdnu ve dvousměnném provozu v čase oběda (od 10.00 do 15.00) a večeře (od 17.00 do 22.00) - počet směn a počet dní v týdnu lze individuálně přizpůsobit vašim možnostem
  • jezdit budete služebním osobním autem po Praze s tím, že jídlo vyzvednete v konkrétní restauraci a dovezete osobě, která si jídlo objednala
  • vše potřebné vás naučíme a podrobně vysvětlíme - jídla budete nejprve rozvážet pod naším dohledem, jakmile získáte potřebnou jistotu, budete je rozvážet samostatně
  • Co od vás očekáváme

    Hledáme vás, protože máte :

  • máte řidičský průkaz skupiny B
  • jste aktivní řidič
  • najdeme u vás, slušné a příjemné vystupování
  • máte dobrou orientaci v terénu
  • Co u nás najdete?

  • stabilní práci na HPP s úvazkem 10 až 40 hodin týdně
  • plat při plném úvazku 23 až 30 tis. Kč
  • první tří měsíce (než se zaučíte) vám garantujeme minimální plat 150 Kč / hod
  • jednorázové motivační bonusy
  • stravenky v hodnotě 80 Kč za směnu a poukázky Flexi pass na volnočasové aktivity či do lékáren a rehabilitace v hodnotě 800 Kč měsíčně
  • plánování směn dle vašich možností
  • čeká vás neformální a přátelské prostředí, táhneme za jeden provaz
  • zaměstnanci mají možnost zdarma využít sociální a právní poradenství
  • bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.