Junior Test Enginer
NVision Czech Republic a.s.
Praha
před 5 dny
source : Hitprace
 • Kont. os. : Šárka Procházková, tel. : 211 029 594, sprochazkova nvisioncz.com Nabízíme : - Zaměstnání v telekomunikační firmě vyvíjecí síťová i bilingová řešení;
 • pozice je do týmu vyvíjejícího SCP (Service Control Point) systém již používaný desítky milionů účastníků u operátora MTS- Získání praktických zkušeností v oblasti testování pro telekomunikační operátory, poznání souvisejících postupů a nástrojů- Práci se systémy HP Quality Centre, MS TFS, Oracle SQL, Oracle My SQL, Seagull a mnoho dalších- Benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, služební notebook, služební SIMka, občasná možnost práce z domova) Náplň práce : - Integrační testování nových funkcí pro SCP- Návrh a tvorba testovacích případů podle zadané dokumentace (případně včetně vytváření nových automatizovaných testů).

 • Testování jednotlivých testovacích případů, identifikace vývojových chyb, jejich řešení ve spolupráci s vývojem a architekturou- Manuální nebo automatizované ověřování nových i stávajících funkcí SCP systému (regresní testování)- Vytváření podpůrné a testovací dokumentace Požadováno : - VŠ vzdělání v oboru telekomunikační techniky či příbuzných oborech (Ing.
 • Absolventy- Ochota učit se nové věci- Ochota hledat řešení správné implementace (komunikace s architekty a programátory)- Analytické myšlení, pečlivost a systematičnost- Znalost anglického jazyka na technické úrovni (schopnost pochopit anglicky psanou specifikaci)- Znalost OS Windows, MS Office a běžných aplikací Výhodou : - Přehled v oboru vč.

  oblasti signalizačních protokolů- Základní znalost Linuxu, SQL databází- Základní znalost programovacích jazyků- Znalost ruského jazyka Zam.

  výhody : - 5 týdnů dovolené, stravenky, odpov. platové ohodnocení

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost