Směnový programátor průmyslových robotů
HOFMANN WIZARD s.r.o.
Volduchy, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz
 • programování průmyslových robotů (ABB aj.) - kontrola procesních parametrů a nastavování zařízení pro optimální dosažení normy - spolupráce při řešení problémů s přilehlými technologiemi (ProJet, Hennecke, R+S, ) - provádění požadovaných analýz - spolupráce s odd.
 • QS - účast při výměnách tvarovacích forem / WJ laminátů / navařovacích kopyt a následné zajištění plynulého náběhu výroby - aktivní kontrola a dokumentace stavu progr.

  šablon, WJ laminátů a navařovacích kopyt - 4 směnný provozPožadujeme : - SOU / SOŠ s technickým zaměřením - uživatelskou znalost práce s PC - zkouška dle 5 z vyhl.

  ČÚBP a ČBÚ č.50 / 1978 Sb. výhodou (činnost dle 5 a výš) - řidičské oprávnění skupiny B - zodpovědnost, pečlivost - schopnost pracovat v týmu - znalost technologií průmyslových robotů a programovacích jazyků výhodou - praxe v Automotive výhodou - ochota pracovat ve směnném provozuNabízíme : - možnost pracovat na odborné a prestižní pozici v rámci výrobního závodu - možnost účastnit se školení zakončených certifikací - možnost účastnit se a reprezentovat firmu na odborných veletrzích, konferencích aj.

 • další benefity (dovolená navíc, příspěvek na dojíždění, Multisport kartu aj.) - pracovní poměr na dobu neurčitouVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost