SEŘIZOVAČ - VÝROBNÍ DĚLNÍK
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Liberec
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Heyrovského 476, 463 12 Liberec XXIII - Doubí, Newtonova 484, 463 12 Liberec XXIII - DoubíPožadavky : Pečlivost, zručnost, schopnost práce v týmu, práce v třísměnném / nepřetržitém provozu, schopnost vést své kolegy, být pravou rukou mistra výroby, dobré komunikační schopnosti.

Vyučení v oboru, popř. praxe v automobilovém průmyslu.Náplň práce : Nastavování parametrů výrobní linky, odstraňování chyb na strojích, zapínání / vypínání strojů, provádění kontroly kvality výrobků, vedení lidí.

Zaměstnanecké výhody : Bonusy, příplatky, příspěvek na ŽP / penzijní připojištění, rehabilitace a jazykové kurzy v rámci pracovní doby.

Kontaktní osoby : Bára Bílková, b.bilkova denso.cz; Romana Danielová, r.danielova denso.czHlásit se e-mailem nebo osobně.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost