Konzultant O2 prodejny
O2 Czech Republic a.s.
Prachatice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Láká tě prodej? Nebo máš motivaci něco dokázat?Jako konzultanti začínali skoro všichni naši vedoucí i současný ředitel O2 Prodejen Honza Nekovář.

Na nic nečekej a udělej první krok pro svůj úspěch ještě dnes!Průměrná mzda fixu včetně provizí je 32 000Kč - 62 000Kč dle výkonu.

Provize nejsou omezené, můžeš si vydělat i více. Je to jen na tobě.Neomezený tarif, soutěže, týmové akce a další benefity najdeš níž.

CO TĚ ČEKÁ? Školení na prodejně. Naučíš se všechno, co potřebuješ jako konzultant umět a znát...... tedy i prodávat. V prodejně ti do začátku pomůže zkušenější kolega.

Kontakt se zákazníky, kteří přijdou do prodejny. Denně naživo nebo po telefonu.8 hodinové pracovní směny.ÚSPĚCH? ANO, POKUD SE NEBOJÍŠ mluvit a umíš naslouchat.

Když zákazníka "rozmluvíš", dokážeš toho víc nabídnout. Každá nabídka může znamenat i prodej. učit se nové věci. I naši nejúspěšnější konzultanti s námi zkusili prodávat poprvé.

nových technologií. Staneš se expertem na telefony, aplikace a nejnovější vychytávky!Zam. váhpdy : Už žádné hlídání útraty za data a volání díky zaměstnaneckému tarifu.

Každé 2 roky příspěvek až 7 200 Kč na nový telefon. 18 000 Benefit bodů na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.body do O2 Knihovny v roční hodnotě 2 400 Kč na e-knihy nebo audioknihy.

Multisport kartu - nadupanou vstupenku do wellnes a fitka.5 týdnů dovolené pro odpočinek.Stravenky v hodnotě 105 Kč (O2 přispívá 65 Kč).

Benzín nebo naftu u Shellu za skvělou cenu díky slevové Shell kartě.První kontakt : e-mailem - Štorková Jiřina - strorkova.jirina o2.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost