Software Developer / Softwarový vývojář
Enterprise Marketing Solutions s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Společnost Enterprise Marketing Solutions s.r.o. hledá vhodného uchazeče na pozici Software Developer / Softwarový vývojář.

Náplní práce bude především (i) kontrola výstupů a projektů se zaměřením na výkon, (ii) profilování výkonu a optimalizace pro platformu RTB a služby, (iii) nastavení konfigurace hardwaru / softwaru pro optimální výkon, (iv) optimalizace a úprava aplikací a související činnosti.

Požadujeme : - alespoň bakalářské vzdělání v oboru "Počítačová věda" nebo příbuzných oborech- zkušenosti s programováním v Java / J2EE technologiích výhodou- silné kódovací a skriptovací dovednosti výhodou- alespoň 2 roky zkušeností s profilováním, měřením a laděním výkonnosti softwaru výhodou- alespoň 2 roky zkušeností s prací v rozsáhlých distribuovaných výpočetních infrastrukturách výhodou- výborné znalosti algoritmů a datových struktur výhodou- schopnost individuálně vyřešit problém- výborné mezilidské a komunikačním schopnosti

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost