SPRÁVCI KLIENTSKÉHO KMENE (vhodné i pro OZP)
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Frýdek-Místek, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

A16 a : 12 / 3 / 2020 (vhodné i pro OZP) a : 1 / 9 / 2021aKontakt emailem. Práce na HPP, pracovní doba pondělí až pátek od 8.

00-17.00 hod.Jste na startu své kariéry nebo už máte něco za sebou a chcete změnu? Naše společnost nabízí pracovní příležitost těm, kteří se chtějí učit a chtějí na sobě pracovat.

Jak bude vypadat Vaše práce : - po dobu celých 6 měsíců se budete zaškolovat na naše interní systémy a procesy- budete se seznamovat s prací obchodníka za pomocí našich zkušených trenérů prodejních dovedností- ukážeme Vám, jak vypadá kvalitní klientský servis tak, abyste měl / a vždy maximálně spokojené klienty.

S čím byste měl / a přicházet?- požadujeme min. SŠ / SOU s maturitou a čistý trestní rejstřík- chuť a zájem se realizovat v obchodní oblasti- nemělo by Vám chybět nadšení pro práci s lidmi / pro lidi- měl / a byste mít odvahu pustit se do budování něčeho nového a mít zájem na sobě pracovat- příjemné vystupování a komunikativnost- vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady.

Pojďte do toho s námi, pomůžeme Vám být nejlepší!!!Co Vám mimo jiné nabídneme?- možnost vlastí seberealizace a nastartování kariéry- smlouvu na dobu neurčitou- atraktivní systém odměn (fixní + variabilní složka) dle Vašeho výkonu- možnost odborného růstu v oblasti finanční gramotnosti- vlastní řízení kariéry.Kontakt e-mailem viz výše.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost