PROJECT MANAGER pro ANGLII - vodní stavby
Stimul - personální poradenství
Praha-Černý Most
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pro společnost, která se pohybuje v oblasti vodních staveb, které realizuje především v zahraničí, hledáme pro projekt v Anglii vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici : PROJECT MANAGER pro ANGLII - vodní stavby Náplň práce Budete řídit projekt výstavby vodního díla ze strany investora.

Budete stát u projektu již ve fázi záměru. Budete řídit přípravu projektu po inženýrské a projektové stránce. A dále pak realizační fázi včetně uvedení zařízení do provozu.

Konkrétní úkoly : stanovení harmonogramu a rozpočtu projektu participace a zodpovědnost za inženýrskou přípravu dle místní legislativy zadání a kontrola projekčních prací nákup a jednání s klíčovými dodavateli celkový kontroling projektu (harmonogram, náklady, .

 • reporting managementu, kontrolní dny Hlavní pracoviště v Praze, několika denní výjezdy do Anglie na stavbu. Úzká spolupráce se stavbyvedoucím, který je na stavbě trvale.
 • Požadujeme : VŠ stavební nebo jiná technická zkušenost s projekt managementem větších technických staveb zkušenost s betonáží nebo železobetony apod.

  výhodou práce s rozpočtem a celkovou kontrolou projektu uživatelská znalost práce na PC znalost angličtinyNabízíme : práce na zajímavém projektu spolupráce s velmi úspěšnou společností možnost samostatnosti a seberealizace dobré podmínkyVzdělání : vysokoškolské, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost