HW Specialist
Grafton Recruitment
Plzeňský kraj
před 2 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Máte vzdělání v oboru elektro nebo informačních technologií? Zajímáte se o PC hardware? Orientujete se v prostředí Windows?

Paráda! Pro svého významného klienta, jehož kanceláře sídlí přímo v centru Plzně hledáme IT SPECIALISTU - HW! Neváhejte a přihlaste se! Dáváme šance i ABSOLVENTŮM!A co budete mít na starosti?

  • instalaci a konfiguraci řídících systémů
  • instalaci a konfiguraci vizualizačního software pro řídící systémy (HMI)* instalace a konfigurace Windows serverů / klientů v doménovém prostředí
  • konfiguraci switchů a firewallů v projektových sítích* instalaci antivirového a zálohovacího řešení* testování nových verzí* virtualizace v prostředí VMware, HyperV* aplikaci pravidel kybernetické bezpečnosti* občasné pracovní cesty do zahraničí
  • BENEFITY :

  • flexibilní pracovní doba* 5 týdnů dovolené* příspěvek na stravování* moderní jazykové kurzy* školení a profesní vzdělávání* příspěvek na penzijní připojištění* příspěvek na životní pojištění* odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)* práce s moderními technologiemi* firemní akce (team building)* možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)* vlastní parkovací místo v budově (pro zaměstnance mimo Ostravu)
  • POŽADAVKY :

  • vzdělání elektro nebo IT* zájem o PC hardware a síťové prostředí obecně* aktivní angličtina úroveň min.B1* orientace v prostředí Windows výhodou (administrace serverů, AD, DNS, GPO)* základní znalost počítačových sítí konfigurace firewallů, switchů
  • Požádat