Pracovník v sociálních službách
Helias Ústí nad Labem, o.p.s.
Ústí nad Labem
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Jateční 870 / 41, 400 01 Ústí nad LabemPracovní náplň : Pracovník v sociálních službách pomáhá lidem s mentálním hendikepem v péči o jejich osobu, při výchovně vzdělávacích a aktivizačních činnostech a zprostředkovává kontakt se společenským prostředím.

Požadujeme : Rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je vítán nikoliv nutný. Příjemné vystupování, empatické cítění, spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu a uvítáme kreativitu a vlastní iniciativu.

Pracovní doba je pružná, ale obvykle je vykonávána od 8.00 - 16.30 hod nebo od 6 : 30 - 15 : 00. Pracovní pozice je vhodná i pro muže.

Vítán je řidičský průkaz skupiny B.Nabízíme : Možnost benefitů, osobní ohodnocení a profesního růstu.Kontakt : telefonický, e-mailem na adresu drabro seznam.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost