Junior Specialist CF R FSS
Siemens, s.r.o.
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Siemensova č.p. 2715 / 1, Stodůlky, 155 00 Praha 515kontakt : Jägerová Tereza, tel. : 724384164, e-mail : tereza.

jaegerova siemens.comNáplň práce : administrativní práce v oblasti účetnictví, účtování příchozích faktur a dobropisů, správa upomínek, kontrola účetních dokumentů, podílení se na měsíčních, čtvrtletních a ročník závěrkách, spolupráce s dalšími účetními odděleními.

Požadavky : plynulá turečtina a středně pokročilá angličtina, velmi dobrá znalost MS Office, hlavně Excelu, teoretická znalost účetnictví, znalost SAPu velkou výhodou, prozákaznická orientace, pečlivost, časová flexibilitaRoční bonus, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, home office, pružná pracovní doba, cafeteria, mateřská školka

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost