Pracovník ve výrobě - ubytování, bonusy, až 35.000 Kč // Kolín u Prahy
Quanta Human Resources CZ s.r.o.
Cheb
před 23 hodinami
source : Easy-prace.cz

Hledáš práci, kde si době vyděláš?! Práce na 2-3 směny v různých odděleních. MZDA až 35.000 Kč! Nástup možný IHNED nebo DLE DOHODY.

A ubytování samozřejmě zajištěno! Co Tě čeká? práce ve 2-3 směnném provozu operátorská práce na montáži, lakovně, svařovně, kontrole kvality nebo v logisticePožadujeme : Měl bys být manuálně zručný a v dobrém zdravotním stavu u výběrového řízení to bude podmínkou.

Nabízíme : místo výkonu práce : Kolín MZDA při nástupu min. 32.452 Kč! další navyšování mzdy po zaučení po půl roce na 34.

333 Kč! ROČNÍ BONUS v min. výši 25.500 Kč zajištěné ubytování za výhodné ceny nadstandardní stravování v jídelně oběd od 29 Kč pracovní vybavení a obuv zdarma + příspěvek na praníVzdělání : základní, SŠ s maturitou, vyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost