Pomocná síla do skladu - 100 Kč/hod, VYPLÁCENÍ PO SMĚNĚ
Práce-job.cz
Říčany
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

Sháníme nové kolegy na pomocné práce ve skladu v Modleticích u Prahy.

Náplň práce :

  • štítkování / polep etiketami (palety, kartony apod)
  • vybalování zboží / květin z palet do regálů
  • obsluha stroje na půlení palet
  • noční vykládka / nakládka kamionů
  • Směny dle domluvy a potřeby (cca 100 hod měsíčně).

    případě oboustranné spokojenosti možnost práce na plný úvazek na dalších prac. pozicích (uvítáme i VZV).

    Práce vhodná spíše pro muže.

    Co od vás očekáváme

  • min. 18 let věku
  • spolehlivost
  • Co vám nabízíme

  • práci na DPČ / DPP (časem možnost HPP)
  • mzda 100 Kč / hod
  • směny a prac. doba dle domluvy a potřeby
  • možnost vyplácení hned po směně
  • možnost týdenních záloh
  • možnost ubytování a dopravy do zaměstnání
  • Pokud Vás pozice zaujala nebo máte nějaké dotazy k uvedené pozici, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném tel. čísle.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.