účetní
Nexen Tire Europe s.r.o.
Bitozeves, Czech Republic
před 16 hodinami
source : Hitprace

místo výkonu práce : Průmyslová zónaTriangle - Nexen Tire Europe a ŽatecPro rozjezd zcela nového projektu, s výkonem práce na průmyslové zóně Triangle a v Žatci hledáme účetní.

Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru. praxe na obdobné pozici 3-5 let. Znalost příslušných zákonů v aktuálním znění.

Dobrá znalost MS Office, znalost SAP výhodou. Komunikativní znalost anglického jazyka. Ochota vzdělávat se a sledovat legislativní změny v oboru.

Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů.Mzda od 30.000 Kč dle praxe a zkušeností.Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky / služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní straování, rozjezd zcela nového projektuKontaktujte nás na : prace nexentire.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost