ÚDRŽBÁŘI - ELEKTRO
Remarkplast s.r.o.
Bohuslavice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Vávrová, tel. : 724 051 171 (volat Po-Pá 8 : 00-15 : 00 hod.

e-mail : vavrova remarkplast.cz. Pracovní doba : Po-Pá ranní 6 : 00-14 : 00 hod., odpolední 14 : 00-22 : 00 hod. Pracoviště : Bohuslavice 123.

Požadujeme : vyhl. č. 50 / 78 Sb. 6, řidičský průkaz sk. B, zkušenosti s obsluhou VZV výhodou, zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost.

Náplň práce : opravy a údržba všech výrobních a technologických zařízení, opravy a údržba všech elektrických zařízení, preventivní prohlídky a mazání technologických zařízení, výroba a zhotovování zámečnických výrobků dle požadavků, elektrikářské práce dle potřeb zaměstnavatele, instalatérské práce.

Nabízíme : stravenky v hodnotě 105 Kč / směna, příplatky za odpolední směnu, odměny, prémie, možnost kariérního růstu, moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí, pracovní oděvy na léto i zimu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost