skladník/řidič
RIVA,spol.s r.o.
Praha-Ruzyně, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : U silnice č.p.

949 / 11, 161 00 Praha 6 kontakt : Pavlíčková Martina, e-mail : pavlickova riva.cz Pracovní doba : pracovní doba - po-čt : 7,00-

15.30 ranní směna / 9.30-18,00 odpolední směna, pá : 7,00- 15.30 ranní směna / 8 : 30 - 17 : 00 odpolední směna (střídání ranní a odpolední směny po týdnech).

Náplň práce : doprava zboží zákazníkům v rámci Prahy a okolí nákladním vozidlem do 3,5t kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů, případně výběr tržeb a poplatků obsluha a komunikace se zákazníky, vč.

vyřízení náležité dokumentace příjem a výdej zboží, kontrola dodacích listů a další průvodní dokumentace odpovědnost za bezpečný provoz s manipulační technikou řádné ukládání, kontrola a skladování zboží obsluha řezacího stroje podlahových krytin spoluúčast na provádění inventur skladu Požadavky : zkušenosti s obsluhou VZV a průkaz na VZV - velkou předností ŘP sk.

B, zkušenosti na pozici řidiče výhodou Stravenky, 13.

plat, roční bonusy, atd.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost