Svářeč s ubytováním
APRM s.r.o.
Bakov nad Jizerou, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Svařování dílů pomocí metody CO2 pro automobilový průmysl.Třísměnný provoz vhodný pro muže i ženyMožnost ukázání provozunáborový příspěvek 10.

000,- Kč + docházkový bonus každý měsícHlavní pracovní poměrstabilní a dlouhodobé zaměstnání. Požadujemesvářecí oprávnění nebo praxi se svařováním (průkaz obnovíme nebo zajistíme nový)spolehlivost.

Nabízíme 150 - 160 Kč / hod. čistého10.000,- Kč náborový příspěvekdocházkový bonuszajištění ubytování v rodinných domech nebo příspěvek na ubytovánízaměstnanecké benefitystabilní zaměstnáníPožadujeme : svářecí oprávnění nebo praxi se svařováním (průkaz obnovíme nebo zajistíme nový), spolehlivost.

Nabízíme : Nabízíme 150 - 160 Kč / hod. čistého10.000,- Kč náborový příspěvekdocházkový bonuszajištění ubytování v rodinných domech nebo příspěvek na ubytovánízaměstnanecké benefitystabilní zaměstnáníVzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost