psycholog/psycholožka
Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti
Plzeň, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Životopis zasílejte na e-mail : použijte odpovědní formulářUchazeč musí mít vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie, obor psychologie.

Výhodou je praxe v oboru. Uchazeč bude muset mít od akreditovaného psychologa psychologický posudek.Platové zařazení dle tabulek, 13.

plat.třída, platový stupeň dle praxeNáplň práce : psychologická diagnostika,individuální konzultace,práce s rod.systémem,vedení skupin, komunit,součinnost s dalšími institucemi,terénní intervence a diagnostika,práce v multioborovém týmuNabízíme : podporu dalšího vzdělávání v oboru interně i externě (možnost čerpání volna na vzdělávání, finanční podpora), supervize skupinová i individuální,monost dalšího profesního růstuZaměstnanecké výhody : stravování ve školní jídelně, příspěvek z FKSP, osobní a zvlástní příplatek, 40 dnů dovolené.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost