Seřizovač/ka - Český Krumlov - náborový příspěvek 50 000 Kč
Randstad HR Solutions s.r.o.
Český Krumlov, CZE
před 2 dny
source : JenPrace.cz

O nás

Pro našeho klienta, světového výrobce dekorativní kosmetiky, hledáme vhodného kandidáta / ku na pozici Seřizovač - třísměnný provoz.

Náplň práce :

  • zodpovídá za seřízení stroje dle předepsaných technologických parametrů
  • předává stroj v provozuschopném stavu operátorovi výroby
  • zodpovídá za správné nastavení a seřízení stroje
  • ovládá řídící systém strojů
  • identifikuje poruchy nástrojů a jejich příčiny
  • odstraňuje menší závady a provádí drobnou údržbu
  • Co od Vás očekáváme :

  • SŠ nebo SOU v oboru strojním nebo elektro
  • možnost pracovat ve třísměnném provozu
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • smysl pro práci v týmu
  • Co Vám můžeme nabídnout :

  • 50 000 Kč náborový příspěvek
  • 13. plat
  • 14. plat (50 % základní mzdy)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu (podle dojezdové vzdálenosti)
  • dotované stravování v naší vlastní závodní restauraci (výběr "zdravého" menu, salátů a specialit)
  • kafetérii 3 000 - 12 000 Kč ročně (příspěvek na volnočasové aktivity dle vlastního výběru)
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • 7,5hodinovou pracovní dobu
  • věrnostní bonusy (příspěvky za odpracované roky)
  • zaměstnanecké balíčky (např. vitamínový, školní psací potřeby, kosmetický, vánoční, narozeninový)
  • firemní akce
  • práce je vhodná i pro absolventy
  • Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.