Zajímavá práce ve skladu (VZV) - až 40 000 Kč/m #fBcAX
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kladno, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : Hledáte práci, která vás bude nejen bavit, ale ve které si i slušně vyděláte? V tom případě bude tato pracovní nabídka přímo pro vás! Jedná se o mezinárodní společnost, zaměřenou na komplexní poskytování logistických služeb v oboru rychlého občerstvení.

Pokud nemáte platné osvědčení na VZV. nevadí - důležitá je pro nás zkušenost s řízením VZV. Náplň práce- práce ve skladu s vysokozdvižným vozíkem.

 • zaměstnání na hlavní pracovní poměrNabízíme : - zajímavé finanční ohodnocení (fix + příplatky ) až 40 000 Kč- kvartální odměny- 25 dní dovolené- stravné 100 Kč denně- cafeterie měsíčně 500 Kč- odměny za pracovní výročí- firemní akcePožadujeme : - zkušenost s vysokozdvižným vozíkem- ochota pracovat v třísměnném provozu- odolnost vůči chladu (práce ve 3 teplotních zónách suchý, chlazený a mražený)- zdravotní způsobilost k manuální práci
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost