Strojník traktorbagru
TELTO PT s.r.o.
Prachatice, CZ
před 22 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro TELTO PT s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Pivovarská 197, Prachatice, 38301
  • Přidáno : 4.9.2019
  • Obsluha zemních a příbuzných strojů :

    Společnost TELTO PT s.r.o. je zavedenou stavební společností, která se specializuje na dodávky základových desek s působností téměř po celých Čechách.

    Hledáme do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici bagrista pro bagr JCB 3CX, stavební dělník (montážník, betonář).

    Náplň práce :

  • stavební práce spojené s dodávkou základových desek (zemní práce, betonářské práce, zdění šalovacích tvárnic, montáže kanalizace, izolatérské práce, železářské práce, apod.).
  • Jednosměnný provoz, převážně 4 denní turnusy (pondělí čtvrtek), tzn. volné pátky ( prodloužené víkendy).

    Požadujeme :

  • Strojnický průkaz + řidičský průkaz sk. T
  • chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem
  • manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • dobrý zdravotní stav
  • Nabízíme :

  • stabilní práci v příjemném kolektivu v zavedené seriózní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
  • cestovní náhrady (diety v průměrné výši 3.000,- Kč / měsíc)
  • Kontaktní osoba :

    Ing. Slavomil Novotný, schůzka po předchozí tel. domluvě, telefonovat v době 8 : 00-18 : 00 hod na tel. 724 233 643

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)