Nástrojař/-ka
KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Třemošnice, Czech Republic
před 18 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Hedvikov 1, 538 43 TřemošniceNáplň práce : výroba / oprava nástrojů, práce s technickou dokumentací a měřidly, práce na strojích v nástrojárně.

Požadujeme : vyučení ve strojírenském oboru nebo praxi alespoň 1 rok, orientaci ve výkresové a technologické dokumentaci, zkušenost s výrobou / opravou nástrojů a znalost základních zásad měření, ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme : možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, věrnostní odměny, možnost ubytování.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost