Operátor výroby v automobilovém průmyslu
Manuvia
Liberec, Liberecký kraj, CZ
před 5 dny

Jste manuálně zručný , samostatný a hledáte práci? Hledáme zodpovědného člověka na pozici pomocný operátor výroby a skladu .

Začněte pracovat v Liberci a získejte pracovní zkušenosti v automobilovém průmyslu! Po zkušební době si můžete vydělat 98 Kč / hod a k tomu získat docházkový bonus, týmovou prémii, osobní ohodnocení a další možnosti výdělku.

Neváhejte a ozvěte se ještě dnes!

Náplň práce operátor výroby :

  • práce pro podnik zabývající se výrobou a montáží palivových nádrží pro automobilový průmysl
  • pomocný operátor výroby a skladu
  • třísměnný provoz
  • Výhody pro zaměstnance :

  • základní mzda ve zkušební době 80 Kč / hod
  • základní mzda po zkušební době 98 Kč / hod
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • možnost přivýdělku za noční směny a víkendy
  • docházkový bonus ve výši 15 Kč / hod
  • možnost získání týmové prémie
  • možnost navýšení mzdy prostřednictvím osobního ohodnocení
  • Požadavky na operátora výroby :

  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • zkušenost v automobilovém průmyslu výhodou
  • Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jaké .

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.