Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
World Development & Investment Group s.r.o.
Sokolov, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha, Karlovarský krajPRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. : 777lara.cz gmail.com ; Kontaktní osoba : Ing.

Larisa Lukina, tel. : +420 608931342UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : - praxe v oboru- znalost Project Management- vypracování harmonogramů průběhu stavebních prací- kontrola dodržování technologických postupů a bezpečnostních předpisů ve stavebnictví- provádění průběžných a výstupních kontrol jakosti a kvality prováděných stavebních prací, dodržování jejichtechnologických postupů a používaných materiálů- navrhování opatření k dosažení žádoucí kvality stavebních prací- technické kreslení ve stavebnictví- znalosti základních vlastností stavebních materiálů- pracovitost, pečlivost a spolehlivost

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost