JUNIOR ÚČETNÍ
CONDUCO a.s.
České Budějovice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

CONDUCO a.s.- mateřská společnost investiční a developerské skupiny- hledá z důvodu posílení účetního oddělení vhodné kandidáty na pozici Junior účetní.

Rozumíte si s čísly? Pracujete systematicky a pečlivě? Pak je tato příležitost určena právě pro Vás!Co u nás budete dělat?

 • Vaší běžnou agendou bude spolupráce se samostatnými účetními a zpracování zadané agendy : kontrola, pořizování a účtování účetních dokladů;
 • vystavování faktur; zpracování inventur vybraných účtů; evidence majetku (zařazení, vyřazení, odpisy); příprava podkladů k ročním fyzickým inventurám, zpracování výstupů z fyzických inventur;
 • spolupráce na přípravě podkladů pro roční závěrky a audit společností; zajištění oběhu účetních dokladů, spolupráce při implementaci nového systému na oběh účetních dokladů.

  Po zapracování a seznámení s účetní agendou společností naší skupiny Vám přidělíme několik (2 - 5) menších s.r.o., na kterých si ověříte získané zkušenosti a dovednosti.

 • Jaké jsou předpoklady pro zvládnutí této pozice : SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru, min. 1 rok praxe na obdobné pozici;
 • komplexní znalost účetnictví a souvisejících předpisů; znalost MS Office (Excel, Word); aktivní přístup k práci, ochota učit se nové věci, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost.

 • Zaměstnanecké výhody : pružný začátek a konec pracovní doby; pracoviště v centru ČB; přátelský kolektiv; práci v úspěšné firmě, která dlouhodobě roste a rozvíjí se;
 • 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování, zaměstnaneckou kartu k využití volnočasových aktivit.Nástup : dle dohody.V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost