NORMOVAČ
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Třebíč, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Posilujeme tým výrobních normovačů z důvodu rozšiřování výroby. Potřebujeme technické vzdělání, znalosti MTM či REFA a metod štíhlé výroby jako je Lean, Kaizen, 5S či SMED.

Praxe z výrobní společnosti či / a znalost němčiny je velkou výhodou! CO BUDETE DĚLAT? Analyzovat proces výroby a navrhovat zefektivnění Zaznamenávat a předkládat dosažená zlepšení Vytvářet nové úkolové normy Pravidelně kontrolovat již zavedené normy Monitorovat plýtvání ve výrobním procesu Doporučovat a uplatňovat zlepšení / úspory ve společnostiNabízíme : Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní dobu Měsíční bonusy za docházku Příspěvek na životko a penzijko Hrazené jazykové kurzy Zajímavé akce pro zaměstnance Místo výkonu práce : region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost