FIRMWARE DEVELOPER
AC Jobs
Pardubice
před 39 dny

Ovládáte programovací jazyk C / C++? Rádi byste se postavili novým výzvám v oblasti embedded vývoje a využívali nejnovější technologie ve svém oboru?

Chcete se stát součástí prima kolektivu a podílet se na projektech, jejichž výsledky uvidíte denně v praxi? Pak nám svůj životopis zašlete ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Vývoj a implementace zdrojového kódu v jazyce C / C++
  • Nový vývoj, ale i úprava a přepracování stávajícího kódu
  • Vývoj FW pro embedded zařízení
  • Spolupráce s ostatními kolegy
  • Co požadujeme?

  • Znalost programovacího jazyka C / C++
  • SŠ / VŠ technického směru nebo relevantní praxi
  • Zkušenost s embedded vývojem výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Analytické myšlení a schopnost práce v týmu
  • Co nabízíme?

  • Možnost kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Účast na zajímavých projektech
  • Flexibilní pracovní dobu a Home Office
  • 5 týdnů dovolené a 2 sick days
  • Příspěvek na stravování a další benefity
  • Místo výkonu zaměstnání : Pardubice, Vysoké Mýto
  • Požádat